Ach Jak Fajnie Być Motylem

Ach Jak Fajnie Być Motylem. I nic więcej do roboty mówię wam, ach mówię wam. Koncert pędziwiatrów w teatrze dom, 30.03.2019

Ach !!!!…motylem być….. Garnek.pl from www.garnek.pl

Ach, jak fajnie być motylem, mówię wam, ach mówię wam. Patrycja, to bardzoooo pilna i skrupulatna uczennica nawet,. Anorektycy potrafią skutecznie ukrywać objawy choroby.

Młode Dość Szybko Wykazało Się Sprytem.

Na prace czekamy już tylko do piątku 24. Tytuł nieco przewrotny, ale zanim ktoś rzuci we mnie brudną pieluchą, to choć doczytajcie do końca! Patrycja, to bardzoooo pilna i skrupulatna uczennica nawet,.

Aoi Akuma Odpowiedział(A) 30.10.2015 O 22:47:

Niech piosenka w wykonaniu neli przypomina nam o tym by dbać o przyrodę wokół nas. Ach jak fajnie być motylem mówię wam, ach mówię wam choć na moment ,choć na chwilę lecieć tu ,polatac tam lekceważyć bramy ,ploty kwiatek tu i kwiatek tam i nic więcej do roboty. Koncert pędziwiatrów w teatrze dom, 30.03.2019

(6 Lat) Właśnie Dołączyła Do Projektu „Stwórzmy Klip!

Do perfekcji opanowali metody manipulacji. Jest do mnie już przyzwyczajony. Kwiatek tu i kwiatek tam.

Sporo Osób Nie Wie, Co Oznacza Akuma.

Ach, jak fajnie być motylem mówię wam , ach mówię wam. Nawet lustra tańczą, kiedy ćwiczymy z patrycją tę piosenkę. Choć na moment, choć na chwilę.

Choć Na Moment ,Choć Na Chwilę Lecieć Tu, Polecieć Tam.

Ach jak fajnie być motylem mówię wam, ach mówię wam choć na moment, choć na chwilę lecieć tu, polatać tam lekceważyć bramy, płoty kwiatek tu i kwiatek tam i nic więcej do roboty. Ach jak fajnie być motylem. Mam nadzieje, że dam radę 😉 nie wiem co pisać xd zaraz idę z psem na.

Ach Jak Fajnie Być Motylem

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top