Boże Daj Mi Cierpliwość Bo Jak Dasz Mi Siłę

Boże Daj Mi Cierpliwość Bo Jak Dasz Mi Siłę. Opublikowano 16th july 2012, autor: I daj mi mądrość, bym odróżnił jedno od.

Boże daj mi cierpliwość bo jak dasz siłę to ich wszystkich rozpierdole from memy.pl

1.5m ratings 277k ratings see, that’s what the. ‏‎boże daj mi cierpliwość bo jak mi dasz siłę to ich wszystkich rozpierdolę‎‏. „boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego.

Boże Daj Mi Cierpliwość Bo Jak Mi Dasz Siłę To Ich Wszystkich Rozpierdolę.

Boże daj mi cierpliwości, bo jak dasz mi siłę to wszystkich pozabijam. Boże, daj mi cierpliwość, bym pogodził się z tym, czego zmienić nie jestem w stanie. ` walcz do końca, do upadłego.

1.5M Ratings 277K Ratings See, That’s What The.

Boże daj mi cierpliwość bo jak mi dasz siłę to ich wszystkich rozpierdolę. Daj mi siłę, bym zmieniał to co zmienić mogę. Całkowita liczba wyświetleń stron ;

I Daj Mi Mądrość, Bym Odróżnił Jedno Od.

“boże daj mi cierpliwość, bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich zbiję.”. Bo jak mi dasz siłę to. Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich rozpierdole.

Bo Życie To Walka, By Dążyć Do Czegoś.

‏‎boże daj siłę ;_ ;‎‏ Boże daj siłę ;_ ; Boże daj mi cierpliwość bo jak mi dasz siłę to ich wszystkich rozpierdolę.

„Boże, Daj Mi Cierpliwość, Bym Pogodził Się Z Tym, Czego.

Daj mi siłę, bym zmieniał to, co zmienić mogę. Daj mi cierpliwość, abym zniósł to, czego zmienić nie mogę, i daj mi mądrość, abym odróżnił jedno od drugiego. Boże daj mi cierpliwość, bo jak dasz mi siłę to ich wszystkich zbiję.

Boże Daj Mi Cierpliwość Bo Jak Dasz Mi Siłę

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top