Jak Odblokować Trofea Na Snapie

Jak Odblokować Trofea Na Snapie. Co znaczy żółte serce na snapie? Co trzeba zrobić, żeby je mieć?.

JAK ZDOBYĆ WSZYSTKIE TROFEA NA SNAPIE 2 YouTube from www.youtube.com

Wracając do aktualnej sprawy, jak odblokować wszystkie trofea snapchata. Na ekranie ustawienia przewiń w dół, aż zobaczysz opcję zablokowane. Włączmy assistive touch, a następnie przejdźmy do utwórz nowy gest.

Jakie Trofea Macie Na Snapchacie?

Jeśli na liście twoich znajomych w aplikacji snapchat znajdują się osoby, z którymi nie chcesz już snapować możesz je usunąć lub. Zeskanuj snapkod lub dodaj nazwę snapchata: Jak włączyc samowyzwalacz na snapie?

Zainstaluj I Włącz Najnowsza Wersję Aplikacji Mobilnej Snapchat Na Smartfonie Z Androidem Lub Iphone’ie.

Pierwszym krokiem jest przejście do strony „moje konto jest zablokowane” i kliknięcie linku „odblokuj konto”. Na ekranie ustawienia przewiń w dół, aż zobaczysz opcję zablokowane. Zastanawiasz się w jaki sposób zablokować i odblokować kogoś na snapie?

Włączmy Assistive Touch, A Następnie Przejdźmy Do Utwórz Nowy Gest.

Jak zdobyć trofea na snapie? Na panelu nowy gest naciśnijmy i przytrzymajmy jednym palcem pośrodku ekranu, aby nagrać nasz dotyk. Znajdziesz tam listę osób, które dodały cię do.

Co Znaczy Żółte Serce Na Snapie?

Zebraliśmy dla was krótki przewodnik. Jak odblokować kogoś na snapie? Polub stronę trofea na snapie, a poznasz co kryje się pod ukrytymi osiągnięciami.

Zobacz 1 Odpowiedź Na Pytanie:

Na następnym ekranie dotknij przycisku koła zębatego w prawym górnym rogu, aby przejść do ustawień snapchata. Film odtwarzany od tyłu na snapchacie. Co zrobić, aby odblokować trofea snapchat na iphone/ipad trofea oparte na wynikach.

Jak Odblokować Trofea Na Snapie

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top