Jak Uszyc Torebke Worek

Jak Uszyc Torebke Worek. 13 x 4 cm i 13 x 24 cm. Główny prostokąt od góry zaprasowujemy na 6 cm.

EkoEksperymenty Jak uszyć plecakowór? from ekoeksperymenty.blogspot.com

Instrukcja szycia w 7 krokach: Tutaj znajdziesz szczegółowy opis szkolenia. Najlepiej wycinać z tkanin złożonych prawa strona do prawej, ponieważ.

Najlepiej Wycinać Z Tkanin Złożonych Prawa Strona Do Prawej, Ponieważ.

Wykrój na torbę bucket bag oraz lekcję video, jak ją uszyć krok po kroku, oraz jak samodzielnie zaprojektować i odszyć pasujący. Wykonanie szablonu jest bardzo proste a wymiary znajdują się na zdęciu. Zobaczcie na krótkim filmiku diy, jak.

Następnie Zszyj Całość Dookoła I Wywróć Na Prawą Stronę.

Kolejno odwzorowujemy taki wykrój na materiale i tniemy tkaninę według narysowanych linii. 13 x 4 cm i 13 x 24 cm. A sylwia wali teraz po oczach kolorowym, mięciutkim welurem połączonym z fuksjową podszewką.

Klamerkowce Mogą Mieć Formę Torby Z Paskiem Do Zapięcia Wokół Drążka Suszarki, Worka Ściąganego Sznurkiem.

0,5 mb + dodatkowy kawałek na chwosty (ok. Worek wywijamy na drugą stronę i w górnej jego części, w połowie zaznaczamy dwie dziurki. W górnej części odmierzamy 4 cm.

Główny Prostokąt Od Góry Zaprasowujemy Na 6 Cm.

Na ten tydzień udało mi się zrobić dla was instrukcję, jak uszyć świąteczny worek od św. Spotkałam się nawet z czymś w rodzaju fartuszka z kieszonką. Całość zszywamy i kolejno łączymy ze sobą wszystkie elementy.

Szycie Worka Na Buty Zaczynamy Od Odmierzenia Ilości Materiału Potrzebnej Na Tunel.

Przypnij całość do worka, prawą stroną do prawej, umieszczając między tkaniną zewnętrzną a podszewką tunele. A może chcesz pójść na basen, ale nie wiesz w co się spakować, tak aby było ci. Jeśli nie możesz znaleźć w sklepie torebki do komunii, która w pełni ci odpowiada spróbuj uszyć własną.

Jak Uszyc Torebke Worek

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top