Jak Zdjac Pierscionek Ze Spuchniętego Palca

Jak Zdjac Pierscionek Ze Spuchniętego Palca. Mamy dla ciebie kilka wskazówek, jak bez stresu zdjąć zablokowany na palcu pierścionek lub obrączkę. Jak zdjąć pierścionek ze spuchniętego palca?

⋆ Jak zdjąć pierścionek ze spuchniętego palca? ⋆ from karodos.pl

Wystarczy kawałek nitki 🙂 polub genialne triki po więcej! Potrzebujesz jedynie zwykłej nitki do szycia, żeby pozbyć się problemu. Spryskaj pierścionek płynem do mycia okien.

Do Tego Trzeba Odciąć Około 1 M Nici Jedwabnej, Wsunąć Ją W Uszko Cienkiej Igły Do Szycia.

Ten sposób może pomóc, gdy wszystko inne już zawiedzie. Pamiętaj, by robić to bardzo delikatnie, zbyt gwałtowne i mocne ruchy. W trudnej sytuacji warto spróbować zdjąć pierścień ze spuchniętego palca za pomocą nici:

Owiń Palec Taśmą Klejącą Aż Do Pierścionka.

Powody są różne, spuchnięte palce, ciąża, wciśnięcie jak zdjąć obrączkę lub. Odwiń taśmę i posmaruj palec olejkiem. 0 views, 27 likes, 0 loves, 6 comments, 19 shares, facebook watch videos from 퐄퐧퐠퐥퐢퐬퐡 퐏퐨퐥퐢퐬퐡 퐓퐫퐚퐧퐬퐥퐚퐭퐨퐫:

Pierścionek Ze Spuchniętego Palca Można Zdjąć Za Pomocą:

Nałóż na dłoń i zwilżaj dłoń ciepła wodą. Trzeba owinąć ją ciasno na opuchniętym palcu, aż będzie na linii. Jednym ze sposobów na to, jak ściągnąć pierścionek ze spuchniętego palca, jest użycie nitki.

Mało Znany, Za To Genialny Trik.

Poznajcie również inne mało znane, ale ba. Obrączka powinna się lekko ściągać z palca. Dobrym sposobem na ściągnięcie biżuterii z obrzękniętych dłoni jest wykorzystanie folii spożywczej.

Ten Przetnie Obrączkę, A Następnie Zreperuje Ją Tak, Iż Będzie Wyglądać Jak Nowa.

Spryskaj pierścionek płynem do mycia okien. Owiń palec taśmą klejącą aż. Na czy polega metoda na nitkę?

Jak Zdjac Pierscionek Ze Spuchniętego Palca

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top