Kobranocka Kocham Cię Jak Irlandię Tekst

Kobranocka Kocham Cię Jak Irlandię Tekst. Provided to youtube by mtjkocham cię jak irlandię · kobranocka · andrzej kraiński · jacek bryndal · jacek perkowski · katarzyna przygoda · piotr wysocki · an. Gdybym nie kochał cię wcale.

Kobranocka Kocham Cię jak Irlandię Tekst piosenki, tłumaczenie i from ising.pl

Wciąż kocham cię jak irlandię. A ty się temu nie. I keep loving you like ireland.

A Ty Się Temu Nie Dziwisz.

You know well, what would've been later. Gdybym nie kochal cie wcale. Wciąż kocham cię jak irlandię.

Mieszkałaś Gdzieś W Domu Nad Wisłąpamiętam To Tak Dokładnietwoich Czarnych Oczu Bliskośćwciąż Kocham Cie.

Tłumaczenie piosenki „kocham cię jak irlandię” artysty kobranocka — polski tekst przetłumaczony na angielski deutsch english español français hungarian italiano nederlands. Видео kocham cie jak irlandie+tekst и другие клипы kobranocka. I keep loving you like ireland.

Znikałaś Gdzieś W Domu Nad Wisłą / Pamiętam To Tak Dokładnie / Twoich Czarnych Oczu Bliskość / Wciąż Kocham Cię Jak Irlandię / A Ty Się Temu Nie.

Wciaz kocham cie jak irlandie. Listen to kocham cię jak irlandię on spotify. Deutsch english español français hungarian italiano nederlands.

Wiesz Dobrze Co Bylo By Dalej.

Wpadła mi w ręce płyta z koncertem akustycznym toruńskiej kobranocki, zatytułowana „drzewa. [chorus] c e a ty się temu nie dziwisz am dm wiesz dobrze co było by dalej a# f jak byśmy byli szczęśliwi c g c gdybym nie kochał cię wcale [verse] d f#m gdzieś na ulicy. Wiesz dobrze, co byłoby dalej.

I Przed Szczesciem Zywisz Obawe.

Gdybym nie kochał cię wcale. Wciąż kocham cię jak irlandię. A ty sie temu nie.

Kobranocka Kocham Cię Jak Irlandię Tekst

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top