Pompę Do Basenu Intex Jak Podłączyć

Pompę Do Basenu Intex Jak Podłączyć. Teraz możesz być dobrze zaznajomiony z częściami basenu. Chciałbym wykorzystać pompę do innych celów.

Jak wybrać basen ogrodowy i akcesoria? poradnik zakupowy sklep from www.dmuchane.pl

I pamiętajcie o tym, że wszystko jest pokazane na fil. Pierwszym krokiem musi być upewnienie się, iż pompa filtrująca nie jest. W dzisiejszym filmiku wam pokażę jak podłączyć pompę filtrującą wodę do basenu z firmy intex.

Instrukcja Krok Po Kroku, Jak Podłączyć Próżnię Basenową Do Pompy Intex.

Wtyczka od przewodu pompy powinna znajdować się co najmniej 3,5 metra od. I pamiętajcie o tym, że wszystko jest pokazane na fil. Pierwszym krokiem musi być upewnienie się, iż pompa filtrująca nie jest.

Najpierw Podłącz Pompę Basenową Do Źródła Zasilania Za Pomocą Przewodu Dołączonego Do Pompy.

Krok 1 umieść pompę intex w poziomym obszarze 2 stopy (0,61 m) od ściany basenu, gdzie. Następnie użyj tej metody, aby podłączyć go do swojej puli: Ustaliłem, że zasilanie to 230v.pomierzyłem oporność i wygląda mi że są 2 uzwojenia.

Trzymaj Pompę Filtrującą W Odległości Co Najmniej 2 Metrów Od Basenu, Podobnie Jak Transformator.

Pompa filtrująca do basenów ogrodowych intex.intex #28604 o wydajności 2006 l/h.www.dmuchane.pl Może być wykorzystana zarówno w basenach stelażowych, jak i rozporowych. Sprzedajemy wyłącznie produkty marki intex, doskonale znanej na całym świecie i słynącej z produktów najwyższej jakości.

Wystarczy Podłączyć To Urządzenie Do Basenu I.

Urządzenie można podłączyć do instalacji, w której wykorzystywana jest pompa filtrująca. Po podłączeniu obu końców węża basenu zamocuj i dokręć zacisk węża na każdym końcu. • wtyczka od przewodu pompy powinna znajdować się co najmniej 3,5 metra od basenu.

Intex Upraszcza Proces Instalacji Pompy, Podobnie Jak Wszystkie Akcesoria Dołączone Do Pompy.

Oferowane tutaj pompy dostępne są w przeróżnych wersjach. W ich miejscu montujemy dyszę z sitkiem. Filtr do pompy basenowej wkład do basenu papierowy.

Pompę Do Basenu Intex Jak Podłączyć

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top