Seler Korzeniowy Najlepsza Odmiana

Seler Korzeniowy Najlepsza Odmiana. Rośliny o dużych, kształtnych zgrubieniach wyróżniających się dobrą jakością białego, nieparciejącego 101,4 mhz | 90,4 kielce | 100,00.

Odmiany selera korzeniowego na najbliższy sezon Ewarzywnictwo.pl from www.e-warzywnictwo.pl

Jest uprawiana dla dużych roślin okopowych, które mają ostry zapach i smak. Odmiana polecana do przetwórstwa i na świeży rynek. Odmiana o kulistym zgrubieniu korzeniowym z małą powierzchnią.

Dobrym Przedplonem Dla Selera Są Fasole, Groch, Ogórki I.

We would like to show you a description here but the site won’t allow us. Seler korzeniowy maxim to późna odmiana, znakomita na zbiór jesienny przeznaczony do przechowywania. Aromatyczne korzenie doskonale nadają się na surówki, soki, sałatki,.

(Ok.1Dni) Odmiana Firmy Bejo, Tolerancyjna Na Niskie Temperatury.

Seler korzeniowy denar w dobrej cenie w profesjonalnym sklepie. Jej duże korzenie uzyskasz jesienią, a po zbiorze możesz je przez długi okres przechowywać. Zatem nie ma wątpliwości, że seler powinien.

Dowiesz Się Ich W Tym Artykule.

Uprawiany ze względu na pyszny, guzowaty podziemny korzeń. Masa może osiągnąć do 1,5 kg. Jest uprawiana dla dużych roślin okopowych, które mają ostry zapach i smak.

Potrawy Z Jego Dodatkiem Powinny Szczególnie Często Pojawiać Się Na Osób.

Rośliny o dużych, kształtnych zgrubieniach wyróżniających się dobrą jakością białego, nieparciejącego Do uprawy selera korzeniowego najlepsze będą gleby próchnicze, zasobne,. Odmiana polecana do przetwórstwa i na świeży rynek.

Seler Korzeniowy Najlepiej Uprawiać Z Rozsady.

Potasu, wapnia, sodu, magnezu, fosforu i żelaza i niewiele witamin z. Korzeń spichrzowy selera zawiera duże ilości soli mineralnych: Odmiana selera edward ma stosunkowo dużo wartości odżywczych, szczególnie soli mineralnych.

Seler Korzeniowy Najlepsza Odmiana

Leave a Reply

Your email address will not be published.

Scroll to top